kuzniawspomnien.pl

swiat arabski kultura i polityka chomikuj

swiat arabski kultura i polityka chomikuj

Benzo Addiction – Lista benzodiazepin i pytania o odstąpieniu

Ponieważ nie jest to bardzo silne problem lęku w kulturze, jak również bezsenności, benzodiazepiny są często stosowane w leczeniu tych zaburzeń. Można je również stosować w ramach zabiegów medycznych, jak również odzyskiwanie alkoholu. W przeszłości zawarte benzodiazepiny określone Valium i Librium. Teraz częściej przepisywane leki są xanax i ativan radzić sobie z lękiem. Pozostałe z nich to Dalmanu i Halcion. Uzależnienie może być subtelne i ważne jest, aby nie zatrzymać, nie robiąc tak stopniowo. Leki benzo są często nadużywane powodu uspokajający wyniki przynoszą ludziom i zwalczania lęku.

Ponieważ efekt uspokojenia, niektórzy ludzie zauważają, że ich stężenie nie jest tak silny jak to było i czują, że nie uczą się tak, że chcą. Te muszą być przedyskutowane z własnego lekarza. Ważne jest, aby uważać o mieszanie z napojami partying a nawet kaszel syropy. Również Twój osąd może być osłabiona i prowadzenia pojazdu nie może być zalecane. Widziałem kilka klientów, którzy twierdzą, że czują powolne albo naćpany. Lek musi być ponownie regulować. Miło jest mieć działanie uspokajające działanie, ale nadal chcą funkcjonować na wysokim poziomie.

swiat arabski kultura i polityka chomikuj

W zależności od leku i dawki, objawy abstynencyjne mogą obejmować drgawki, problemy żołądkowe, drżenie i tłumienia apetytu. Nie oszukuj siebie te objawy, jeśli je zauważy. ważne jest lekarz lub sterowania psychiatry stopniowo schodzą z benzos, szczególnie w przypadku leków, które szybko opuścić ciało. Nie wszystkie benzos pozostawić w tym samym tempie.

Bądź szczery się do zbadania, czy masz silną zależność od leków. Boisz się, jeśli nie uda się go wziąć? Czy można zaplanować dzień wokół biorąc leki? Nie zadręczaj się, jeśli uważasz, że uzależnienie ale patrz profesjonalny, dzięki czemu można dyskutować i tworzą plan wycofania. Niektóre zaburzenia, takie jak problemy związane z paniką i inne fobie mogą wymagać ciągłej potrzeby benzodiazepiny, aby utrzymać stabilność i ponownie to musi być określona przez lekarza lub psychiatra.

Artykuł napisany przez: