kuzniawspomnien.pl

centrum sportu i kultury sidzina

centrum sportu i kultury sidzina

W ostatnich latach została również coraz częściej wykorzystywane na konferencje i wystawy.

The Haymarket teatr w Leicester był jednym z najbardziej znanych teatrów repertuarowych w kraju. Zamknięto w chwili obecnej, nowy teatr jest obecnie budowana na Halford Street, która ma zostać otwarte wiosną 2007. Jednak powikłania w wyglądzie programu budynek jakby ten termin otwarcia zostanie przesunięty.na stronie więcej informacji

The Phoenix Arts Centre na Newarke ulicy jest mała wspólnota miejsce zapewniając szeroką gamę rozrywek. Jest używany głównie do wyświetlania filmów i hosting komedię koncertowania i akty muzyczne. Jednak może być również wykorzystywane do spektakli teatralnych i spektakli muzycznych. Jest, oczywiście, CAFé/ Bar, w którym odbywają się także występy muzyczne.

centrum sportu i kultury sidzina

Dla muzyka na żywo, oprócz w De Montfort Hall, Charlotte na Oxford Street, jest prawdopodobnie największym i najbardziej znanym. Raczkujący Oasis grał tu wiele lat temu! Jest to miejsce w Leicester, gdzie musisz najpierw zobaczyć i najbliższych pasma ‚indie’.

Obecnie około 13 klubów nocnych do wyboru w Leicester. Warto wspomnieć Oto Po Na Na, który oprócz swojej ciekawej nazwie, jest dobrze znany jako miejsce do funku i muzyki house. Dwa piętra z dwoma oddzielnymi systemami dźwiękowymi zrobić to zrozumiały i strona porywający miejsce. Po Na Na w Carey Blisko blisko Jewry Wall.

Leicester ma trzy kluby komediowe; Jongleurs (Granby Street), Ship of Fools (przy użyciu różnych etapach w tym centrum Phoenix Arts i Rocket butelki (w barze Firebug).

Artykuł napisany przez: