kuzniawspomnien.pl

osrodek sportu i kultury radzymin

osrodek sportu i kultury radzymin

Pomoc, moja małżonka jest uzależniony od hazardu! 5 Kluczowe punkty do rozważenia dla współmałżonków osób uzależnionych hazard

Jeżeli współmałżonek spędza więcej czasu w kasynie niż z tobą w domu, to jest oczywiście negatywny wpływ na małżeństwo. Ale oczywiście kasyna nie są jedynymi winowajcami. loterie państwowe, zakłady sportowe, poker online, a wyścigi konne mogą być wszystkie ssące swoje finanse i / lub uwagi współmałżonka z dala od swojego życia razem.laserowe usuwanie owłosienia wrocław Uzależnienie od hazardu www.ubezpieczeniepojazdu.com nie powoduje problemów tylko dla osoby z uzależnieniem, ale dotyczy całego gospodarstwa domowego. To może mieć szczególnie wyniszczający wpływ na swoim małżeństwie. Teraz, nie zrozumcie mnie źle, hazard w umiarkowanych ilościach nie jest koniecznie złą rzeczą, w zależności od swoich przekonań religijnych. Chodzi o to, że gdy staje się czasochłonne, że staje się wielkim problemem. Taka jest różnica pomiędzy dorywczo hazardzisty i uzależnionym od hazardu.

Więc, gdzie można zwrócić się o pomoc, jeśli współmałżonek jest uzależniony od hazardu?

Kształcić się – Dowiedz się, co jako małżonek może zrobić. Musisz zrozumieć uzależnienia współmałżonka i jak pomóc im położyć kres. Czytając ten artykuł i inne, jak jest to dobry początek do kształcenia się, więc czytaj dalej. Ponadto, należy skontaktować się z lokalnej biblioteki i sprawdzić, jakie informacje można tam znaleźć.

Szukajcie wskazówek – Rozmowa z pastorem lub duchownego jest sposobem, aby znaleźć siłę i wsparcie. Jeżeli religia i wiara są ważną częścią twojego życia, to może mieć korzystny wpływ na walkę jesteś stoi.

Znajdź grupę wsparcia – Spójrz na lokalnej grupy wsparcia w swojej okolicy zwanej Anonimowych Hazardzistów. Anonimowi Hazardziści jest dobrze znana organizacja dla osób z problemem hazardu. Podobne grupy mogą występować w danym obszarze.
Artykuł napisany przez: