kuzniawspomnien.pl

etnicznosc kultura i polityka wzajemne zaleznosci

etnicznosc kultura i polityka wzajemne zaleznosci

autentyczne Przywództwo

W 1990, prezesi większości amerykańskich firm koncentruje się na dolnej linii z jednym celem tworzenia bogactwa akcjonariuszy. Chodziło o to, aby prezesi wyglądać trudne, działać trudne i trudne rozmowy. Wiele z nich nie byłby martwy omawiania miękkie rzeczy jak etyka, wartości, otwartości i odpowiedzialności przedsiębiorstw wobec klientów, pracowników i społeczności przyjmujących, zwłaszcza dla społeczności # 147; moralnie upadłe uzależnionych # 148 ;. Gdy afera Enronu / Andersen złamał, a następnie falą objawień podobnych przestępstw korporacyjnych, początkowe reakcje wśród amerykańskich liderów biznesu wahała się od ogłuszający milczenie # 147; to # 146; s zaledwie kilka złych jabłek # 148.; Nie wiele opowiedział się potępienia, a jeszcze mniej zasugerował potrzebę lepszego zachowania wykonawczej. Jeszcze mniej omówili egzystencjalne napięcie czuli z powodu swoich wielu osobistych ról krakowska-kancelaria.pl/odszkodowania.html.

etnicznosc kultura i polityka wzajemne zaleznosci

Jest coś odświeżająco staromodny, zatem o Bill George # 146; s Authentic Leadership: Odnaleźć tajemnice Tworzenie trwałej wartości (Jossey-Bass, 2003). W ciągu 10 lat George był prezes firmy Medtronic Inc. technologii medycznej, uprawiał filozofię, w której # 147; akcjonariusze pochodzą trzeci # 148; # 151; przekonanie, że inwestorzy mogą korzystać wyłącznie jako rezultat wysiłków upoważnionych pracowników, którzy efektywnie obsługiwać klientów. W tym celu, George ogłoszone takich wartości biznesowych, jak wytwarzanie produktów najwyższej jakości, traktując pracowników z szacunkiem i przy zachowaniu integralności w radzeniu sobie ze wszystkimi jego firma # 146; s interesariuszy. Podsumowując: Medtronic utworzona 60 $ mld wartości na zegarek i zobaczyłem akcji inwestorzy doceniają w tempie związku 32 procent rocznie.

Pisze on, że kluczem do jego gospodarowania była praktyka # 147; autentyczne przywództwo, nr 148; Tradycyjne podejście do firm, które były charakterystyczne dla tego już prawie zapomnianego CEO S, jak Max DePree (Herman Miller), Jim Burke pracuje (Johnson Johnson), David Packard (Hewlett-Packard), Ken Dayton (Dayton Hudson) oraz J.
Artykuł napisany przez: