kuzniawspomnien.pl

osrodek sportu i kultury w proszkowie

osrodek sportu i kultury w proszkowie

Jak cieszyć się azjatycką ceremonii herbaty

Spożywanie napojów zdrowych wzrosła popularność w ostatnich latach. Ludzie zaczęli doceniać korzyści dla zdrowia, a jednocześnie doceniając azjatyckich herbaty wystrój. Chociaż niektóre z tych nowych pijących może być korzystających z efektów napoju, niewielu z nich zdaje sobie sprawę, że ma bogatą, historii kultury.http://healthandfitness.pl/dietetyk-gdansk/ Często ceremonia obejmuje różnorodne przedmioty wykorzystywane specjalnie do picia. Rytuał picia opiera się na chęci osiągnięcia spokoju. azjatyckie déKR i ceremonialne praktyki zwiększenia satysfakcji.

Ceremonia jest często skomplikowane i wymaga wiele przygotowań. Istnieją różne style ceremonii, z których może wybrać gospodarza, a ceremonia obejmuje wyjątkowości poszczególnych ceremonii. W tradycyjnej ceremonii, impreza odbywa się zwykle wewnątrz herbaciarni w ogrodzie. Wiele z naciskiem preparatu jest oczyszczenie środowiska i statki używane do tworzenia i służyć napój. Zawarte w tym oczyszczania jest oczyszczanie gospodarza, który obejmuje oczyszczenie rąk i usta czystą wodą.

Zespół zaprosił na uroczystość jest zwykle niewielka. Przed rozpoczęciem ceremonii, głównym przedstawicielem jest wybierany spośród osób. Do dyspozycji gości są następnie odprowadzane do powierzchni ogrodu, który jest posypany wody. Cicho siedzieć czekając na żywiciela, uroczyście usuwając brud i kurz z światem zewnętrznym. Kiedy nadszedł czas, aby wejść do pokoju, goście są witani z niemym ukłonem. Każdy z gości oczyszczają się jako gospodarz zrobił, a ostatnią osobą, która wchodzi zamyka drzwi.

Istnieje zarówno woda i ogień w ceremonii, przeznaczona do reprezentowania filozofii yin i yang. Ceremonie w ciągu dnia zaczynają się gong i obrzędy w nocy rozpoczyna się od dzwonu. Pomieszczenie jest często pełne pięknych czajniki, kwiaty i urządzone paleniska.
Artykuł napisany przez: